Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok mondani 'egyedi...

Tudnátok mondani 'egyedi telefonokat?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy a kérdésem furcsa.. de akárhol nézelődök, a telefonok majdhogynem ugyanolyanok. (mind kocka)

Szeretnék venni egy újat, de nem tudom milyet.. Nem vagyok a fejlődés ellen, nem ez a problémám, hanem olyan telefont keresek ami valami miatt kitűnik a többi százezer egyforma közül. Példának mondom a Blackberry telefonokat. A Passpot lehet hogy furcsán néz ki, de szokatlan és újat tud mutatni. Van a Samsungnak az a lekerekített szélű telefonja is... (bár annak is az alapja ugyanaz mint az összes többi kocka telefoné, de van benne újítás)

Ilyenekre gondolok.. Nem vagyok túl jártas, hogy mik vannak, ezért kérdezem..

Válaszokat köszi :D


2015. jan. 24. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
2015. jan. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 doni1201 ***** válasza:

Sharp AQUOS Crystal ('keret nélküli' design):

[link]

LG G Flex 2 (hajlított P-OLED kijelző, önjavító hátlap):

[link]

Oppo N3 (forgatható kamera modul):

[link]

Blackberry Porsche Design:

[link]

Vertu Signature Touch:

[link]


Legvékonyabb okostelefonok:

[link]

2015. jan. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 doni1201 ***** válasza:
2015. jan. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!