Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Feketén, megszerezhető a...

Feketén, megszerezhető a Telenortól az egyik előfizető neve?

Figyelt kérdés
Van 1 Telenor telefonszámom,de a szim kártya tulajdonosa titkositotta az adatait,igy hivatalosan a Telenor nem adja ki az azokat,már probálkoztam.Feketén meg lehetne valahonnan,valahogyan szerezni az előfizető cscsaládi nevét?Itt gondolok egy ügyintézőt lekorumpálásra,van lehetőség szerintetek?Akár fizetnék is érte,fontos volná számomra,az illetőnek csak a családi neve érdekelne.Köszi a válaszokat

2015. jan. 24. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Feketén biztosan, ha találsz olyan hülyét, aki egy ismeretlen miatt kockáztatja az állását.
2015. jan. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én a Telenor központi ügyfélszolgálatán dolgozom, de biztos nem adnék ki ilyen infót még pénzért se, illetve tudtommal egyik kolléga sem. Nem tudsz annyit fizetni amiért az állásomat kockáztatnám főleg a mai világban. Szerintem esélytelen.
2015. febr. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

És amire te készülsz kedves kérdező, az bűncselekményre:

"Személyes adattal visszaélés


219. § (1) Aki a személyes adatok védelméről vagy kezeléséről szóló törvényi rendelkezések megszegésével haszonszerzési célból vagy jelentős érdeksérelmet okozva


a) jogosulatlanul vagy a céltól eltérően személyes adatot kezel, vagy


b) az adatok biztonságát szolgáló intézkedést elmulasztja,


vétség miatt egy évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


(2) Az (1) bekezdés szerint büntetendő az is, aki a személyes adatok védelméről vagy kezeléséről szóló törvényi rendelkezések megszegésével az érintett tájékoztatására vonatkozó kötelezettségének nem tesz eleget, és ezzel más vagy mások érdekeit jelentősen sérti.


(3)42 A büntetés két évig terjedő szabadságvesztés, ha a személyes adattal visszaélést különleges adatra követik el.


(4) A büntetés bűntett miatt három évig terjedő szabadságvesztés, ha személyes adattal visszaélést hivatalos személyként vagy közmegbízatás felhasználásával követik el."

való felbujtás:

"14. § (1) Felbujtó az, aki mást bűncselekmény elkövetésére szándékosan rábír."


És ezt egy nílt fórumon promulgálod - nem nyerő.

2015. febr. 12. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tárgytalan a kérdésem,más úton megtudtam a nevét közben.De ha nagyon nem ment volna,szerintem megszerezhettem volna a Telenortol is valamilyen modon.
2015. febr. 13. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!