Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valami baj van, lehet hogy...

Valami baj van, lehet hogy vírus van a telefonomon?

Figyelt kérdés
A netről rendeltünk egy sd kártyát(Samsung), beletettem a telefonba, rátettem a kèpeket, zenèket, majd kiìrta hogy hibás sd kártya, és hogy formázni kell. Meg is tettem, az összes adat elveszett ròla. Rátettem újra a dolgokat, újraindìtottam a telefont megint azt ìrta ki. Beletettuk anya telefonjába, neki is ugyanolyan van. Ezen pedig azt csinálja, hogy ráteszem pl. a zenéket és amikor belemegyek a fájlkezelőbe azt csinálja h a fájlokra azt ìrja, hogy 0Kb és ilyen összevisszaság a cìme. Meg se nyitja, azt ìrja, hogy érvénytelen fájl tìpus. Kérlek segìtsetek, hogy lehet helyrehozni?

2015. jan. 25. 00:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Honnan rendelted a kártyát? Szerintem inkább azzal lesz a probléma, rettentő kicsi az esélye, hogy vírus, nem olyan könnyen betegszenek ezek, mint a Windowsok.
2015. jan. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valszeg valami gyagyit vettél, mert meg kell fogni minden fillért :)) Mem.kártyát érdemes megbízható szaküzletben venni, mert iszonytató mennyiségű a hamis kártya a neten.
2015. jan. 25. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A MédiaLog internetes webáruházán lett véve.
2015. jan. 25. 09:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj, de a MédiaLog egy csomagkézbesítő szolgálat.
2015. jan. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!