Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonomon (Samsung Galaxy...

Mellák Martin kérdése:

A telefonomon (Samsung Galaxy mini GT-S5570i) telepitettem a cmw (ClockworkMod Recovery) és ott rá mentem az advencéra és ot a "partation sd card" és eltünt 2 gb mit csináljak hogy vissza kapjam azt a 2 gb-ot?

Figyelt kérdés
A telefonomon (Samsung Galaxy mini GT-S5570i) telepitettem a cmw (ClockworkMod Recovery) és ott rá mentem az advencéra és ot a "partation sd card" és kiválasztotm a 2 gb utána meg a legnagyon számot amit ki adod (kb.512) de a belsö tárhelyem nem nöt meg 2 gb-al viszont az sd kártyárol eltünt mit csináljak hogy vissza kapjam azt a 2 gb-ot?

#probléma #Samsung #SD kártya #tárhely #elveszés #galaxy mini.gt-s5570 #partation
2015. jan. 25. 01:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Átparticionáltad a memóriakártyát, vagy csak az alapértelmezett lemezfoglalási egységet írtad át a kártya formázásával, ez sajnos nem derül ki az irományodból!

Ilyen programmal nem kellene játszanod! :)

Biztonsági mentésre, visszaállításra jó ez a program. Meg persze formázásra :) Ha van memóriakártya olvasó, akkor a legegyszerűbben azzal lehet, Sajátgépből jobb klikk formázás, majd a Lemezf. mértéket vissza kellene állítani alapértelmezettre.

2015. jan. 25. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösz amugy ugy van hogy egyszerüen rá mentem az advancére ot a partattion sd card majd ot kiválasztotam 2 gb ot utána adot valami exp. vagy valami ilyasmi ot meg a legnagyobbat választottam 512 mb-ot.
2015. jan. 25. 01:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!