Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok saját zenéket...

Hogyan tudok saját zenéket hallgatni iPhone 4s-en?

Figyelt kérdés
Valaki segitene picit, mert nemtudom kb használni ezt a telót, már megbántam h ilyet vettem, androidon minden egyszerübb volt. Valaki segitsen please

2015. jan. 25. 01:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Számítógépre letöltöd az Apple weboldaláról az iTunes-ot és ott létrehozhatsz lejátszási listákat, ahová behúzogatod a zenéidet. Rádugod a telefont a gépre, meg fogja kérdezni, hogy megbízol-e a számítógépben, rányomsz, hogy igen. Utána az iTunes-ban megjelenik egy iPhone gomb, ott rámész a szinkronizálásra, és rárakja a lejátszási listáidat. Véleményem szerint egyszerűbb kezelni az iOS-t mint az Android-ot, kell 1-2 nap, hogy megszokd, de utána már nem fogod bánni hogy almád van :)
2015. jan. 25. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És a telón ha megnyitom az iTunes-t akkor hol vannak a zenék? Nem találom a telefonon
2015. jan. 25. 15:42
 3/4 anonim ***** válasza:

1es, én 2 nap után sem bírtam megszokni mert valóban szinte mindent sokkal bonyolultabban lehet megoldani mint droidon..ha egyáltalán meg lehet

Egy évig bírtam ezzel borzasztóan korlátozott rendszerrel, vissza is váltottam droidra igazi felüdülés volt

2015. jan. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a telefonodon nem az iTunes, hanem a Zene alkalmazásban tudsz zenét hallgatni...
2015. jan. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!