Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik telefont...

Szerintetek melyik telefont erdemesebb megvenni? Sony Xperia Z2, Samsung. G. s4, iphone4s, htc 1 m8 vagy huaweit? :\ Vagy ha esetleg tudttok mast is ami jo nyugodttan leirhatjatok.

Figyelt kérdés
2015. jan. 25. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:

iPhone 4S nem is értem hogy kerül a többi közé, Huawei telefonokat is gyors felejtsük el, maradt S4, Z2 és M8.


S4-et is kiejteném, hisz Samsung, maradt a Z2 vs M8.

Ha nem fontos a kamera, akkor M8, ha fontos, akkor Z2.

2015. jan. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azert irtam bele az iphont mert mar volt es nagyon megtetszett! Es ezert is irtam bele A samsungot mert egy kis sg.volt az elso telefonom,es most meg szeretnek valami ujat venni a valtozatossag kedveert.s koszonom a valaszod es uttana nezek a Z2 jobban !:)
2015. jan. 25. 18:48
 3/4 anonim ***** válasza:

És jó is az iPhone, de az iPhone 4S már nagyon régi.

Használhatónak még mindig használható, de a többi telefonhoz képest sehol sincs, nem is csoda, hisz 3,5 éves telefon.


Galaxy S4 sem szar, de a másik kettő mindenképp jobb.

2015. jan. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Samsungot kerüld az iphone meg már öreg. Maradt a HTC meg a Z2. Én személy szerint a Z2-t ajánlom.
2015. jan. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!