Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudok dönteni. Pro-...

Nem tudok dönteni. Pro- kontra? Nekem tetszik mindkét op. Rendszer. Melyik lenne a nyerő?

Figyelt kérdés
Lumia 830 vagy LG G2, vagy LG G3s

2015. jan. 25. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Windows vagy iOs! Most nem akarom nagyon szidni az androidot de túl van bonyolítva. Akármit keresek 6x annyit kell kattintanom...
2015. jan. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha annyira bonyolult az android akkor mi a facér írsz g2 G3 ról? Mielőtt sületlenséget írsz keress Googlebe, úgy hallottam sokaknak segített .
2015. jan. 26. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Uh bakker, sorry nagyon benéztem . Egyébként valóban inkább Wp, mint android. Én egy Microsoft lumia 535-öt használok párhuzamosan egy iPhone 5-el. IOS én több az alkalmazás , de nincs ingyenes offlice, nincs offline navigáció csak fizetősen. Ha nincsenek nagy igényeid akkor Wp . Ha igen akkor iOS , iPhone
2015. jan. 26. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Wadmalac ***** válasza:

"Akármit keresek 6x annyit kell kattintanom..."

Az a saccperkábé hatszor annyi lehetőségtől van. :)

Hasonló módon WP-ben turkálva én folyamatosan abba botlottam, hogy ezt sem tudja, azt sem tudja....:D

2015. jan. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
windows sokkal stabilabb, tovább támogatott (most jön rá a win 10) miközben az androidra kiadása után 1-2 kiegészítés jön és vége+laggol újraindul, majd egy év után belassul és használhatatlan lesz
2015. jan. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

utolsó, azért azt tegyük hozzá, hogy a támogatás önmagában nem sokat jelent, ha a hardveres korlátok miatt egy csomó, a frissítéssel érkezett funkciót nem kapnak meg régebbi modellek...androidos telefonokat is lehetne 5 évig támogatni, és egy ice cream sandwich-et futtató telefon is megkaphatná mondjuk a lollipop-ot, csak mondjuk az összes előnyt mellőzve.


persze szerencsére a 830-cal nincsenek ilyen gondok, mivel még friss, de ne várja senki, hogy ez 2 évnél tovább lesz támogatva teljeskörűen.


cserébe viszont lehetne sorolni azokat a hiányosságokat, hogy ilyen alkalmazás nincs rá, meg olyan...vagy ami van, az olyan dolgokat nem tud, amit a többi igen...például wp-s facebook alkalmazás nem ismeri a kódgenerátort...na most, ha valaki nem érvényesítette a telefonszámát, nincs éppen más eszköz a közelében, akkor nem tud belépni...mivel van ugye alternatíva, hogy kérhető a kód sms-ben is, na de így hova...na, de mind1 nem is folytatom...én akkor is szivesebben vennék lumiát, mint G2-t.

2015. jan. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
android nem tul bonyolult ,megtudok mindent találni rajta a wp viszont csepéin kivül ami nagyon bejön bonyolult ,bizonyos dolgokat nem lehet beálitani egyszerüen rajta .
2015. febr. 11. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!