Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan/hogy töltsem le a...

Honnan/hogy töltsem le a telefonomra az android 4.4-es verziót?

Figyelt kérdés
Alcatel OT m pop a neve, sokkal jobb dolgok vannak benne és már egy ideje keresem, de semmi… valaki tudna segíteni, hogy hogy töltsem le és honna.?

2015. jan. 27. 23:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem lehet csak úgy letölteni(illetve lehet hogy létezik rá külső fejlesztők(pl.: CyanogenMod) által készített Android, de azt nem olyan egyszerű föltenni, mint egy egyszerű update-t). Ha létezik rá 4.4-es update azt már automatikusan ki kellett volna írnia hogy frissítés érhető el, de te magad is megnézheted hogy van-e rá, valahol a beállítások/telefon névjegye résznél kéne hogy legyen valami szoftverfrissítésről szóló menüpont.
2015. jan. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, tegnap frissítettem vmit de csak rárakott pár alkalmazást, meg youtubeon láttam hogy rárakták mások meg valami magyar oldal is van… csak nem bízok bennük… gondoltam már vki megcsinálta onnan. :)
2015. jan. 28. 05:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem főként bizalom kérdése mivel általában ki van írva hogy milyen bugokkal(a rendszer rendellenesen viselkedik/nem működik ha pl.: megnyitod az X alkalmazás, vagy akamera nem működik jól) kell számolni és az is hogy a szóban forgó szoftver milyen fejlesztési stádiumban van(unstabil, nightly, snapshot, preview, Stabile). De olyan felhasználóknak ajánlott csak akik értenek valamennyire ehhez/ meg tudják tanulni, a lényeg hogy kell hozzá valamiféle tapasztalat.
2015. jan. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi: ) akkor marad a 4.1: )
2015. jan. 28. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!