Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Nokia Lumniám van és kéri a jelszómat a Microsoft fiokomhoz. Beírom jól majd átdob egy másik oldalra ahol kiválaszthatom h valamilyen biztonsági kódot hogyan kapjak meg. Sms-ben vagy telefonon. Többi lent (? )

Ez a két lehetőség közül választhatok de egyiket sem fogadja el mert "erre a számra nem lehet sms-t küldeni". Mi a megoldás?Tehát 2 módon kaphatom meg a kódot,de nekem egyiket sem engedi,így nem tudok tovabb lépni. Nem tudok letölteni stb...

Keress kérdéseket hasonló témákban: Nokia, Nokia Lumia, kód, telefon

2015. jan. 28. 08:50  Privát üzenet  

A válaszok
Emailben küld biztonsági kódot.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2015. jan. 28. 09:03 Privát üzenet
*Lumiád van, nem Lumniád.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont 2015. jan. 28. 16:03 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

és hol tudom beállítani a másodlagos e-mail címemet? meg van adva és szinkronizálva van a gmail fiokommal de azt nem választhatom..tehát én nem tudok olyan lehetőséget kiválasztani hogy emailben küldje el. és a gmailemre sem kaptam semmilyen email-t

# 3/7Időpont 2015. jan. 28. 16:41 Privát üzenet
Pc n belépsz a live.comra és ott mindent be tudsz állítani

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont 2015. jan. 28. 17:08 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

sajnos nem,ott is ugyan az..válasszam ki h hova küldjék a biztonsági kódot..

# 5/7Időpont 2015. jan. 28. 17:16 Privát üzenet

akkor válaszd ki.

Vagy sms, vagy mail, avagy telefon hívás

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont 2015. jan. 28. 21:34 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De pont ez a bajom h nem engedi:D emailt nem is mutatott mint választási lehetőség és se a telefont sem az sms-t nem fogadta el.ezert nem tudtam továbblépni. De mar megoldottam,újratelepítettem így már jó. Köszönöm a válaszokat

# 7/7Időpont 2015. jan. 29. 06:45 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lejárt tanúsítvány? ( többi lent )
Microsoft fiók biztonsági kód?
Microsoft Fiókomon szerettem volna a régi telefonszámom megváltoztatni, mert az már nem él. Most 30 napra le vagyok tiltva a fiókom használatáról. De ide jönnek a fontos leveleim...
Szükség van a Microsoft Office 2010 biztonsági frissítésekre? A Windows 7-hez természetesen szükségesek, de nem tudom, hogy a fentebb említetthez mennyire kell vagy nem kell.
Mit tegyek? Biztonsági másolatot kéne visszavonni / kitörölni.
Microsoft fióknak meglehet változtatni a biztonsági okokból megadott telefonszámot? ÉS ha igen hogy?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!