Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi baja a samsung galaxy mini...

Mi baja a samsung galaxy mini telefonomnak?

Figyelt kérdés
Ma dél óta folyamatosan fogja és magától újraindul/kikapcsol. Jó megértem hogy elég gagyi telefon de eddig semmi ilyen probléma nem volt vele. Semmit nem csinálok fogja és újraindul.. Mit tudnék tenni hogy ne csinálja ezt? (nincs lemerülve, már mindennel próbálkoztam kivettem az aksit és a sim kártyát is feltettem töltőre de ugyanezt csinálja)

2015. jan. 28. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
gyári visszaállítás segíthet.
2015. jan. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 MARKOBOLD válasza:
A zsebedben, úgy ahogyan nem látod, vagy a szemed előtt indul újra?
2015. jan. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 MARKOBOLD válasza:
Mert ha a zsebedben akkor könnyen benyomódhat a kikapcsoló gomb (ilyen előfordult velem is :) ).
2015. jan. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vársz 1 hetet. Rendbejön. Nekem így volt. Mostmár megint jó. Kis gagyi szar :DD De én szeretem :3 Kis cuki.. xd

Ha nem jön rendbe magától, akkor vagy új teló vagy újrarakni, ilyesmik. :)

2015. jan. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A szemem előtt indult újra úgy hogy hozzá se nyúltam ráadásul :D De már megjavult hála Istennek :D
2015. jan. 31. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!