Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik olyan oldal, ahova...

Létezik olyan oldal, ahova mobiltelefonokkal készített képeket raknak fel?

Figyelt kérdés
Művészfotók, pillanatképek... ilyesmik. Konkrétan egy Lumia 735-ös fényképei érdekelnek, éjszakai fotók, félhomály, stb. Azokat a képeket, amiket a google dob ki a "lumia 735 sample photos" keresésre, azokat már láttam.

2015. febr. 1. 20:49
 1/8 b95 ***** válasza:
100%
Hát... végülis az Instagram ilyen.
2015. febr. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem igazán volt még közöm az instagramhoz, azaz igazság. De azt olvastam, hogy az oldal lebutítja a képeket, ráadásul mindenki telepakolja a képeit filterekkel, amik után azért nem azt adják vissza, mint amire a valóságban képes a telefon kamerája. :/
2015. febr. 1. 20:59
 3/8 b95 ***** válasza:
100%
Ezen kívül én csak a Flickr-t ismerem, de az meg nem mobil orientált, szóval ott macerás kikeresni a kimondottan Lumia 735-tel készült képeket.
2015. febr. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak be kellett írnom a keresőjébe a telefon típusát. Nagyon szépen köszönöm, tetszik az oldal! :) Ment a zöld kéz.
2015. febr. 1. 21:10
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Beírod a keresőbe hogy Nokia lumia 735 teszt és megnyitod az egyik oldalt... Ugyanis amikor egy telefont tesztelnek, a kameráját is tesztelik és ott vannak képek... A legtöbb tesztfotót általában a mobilaréna csinálja.
2015. febr. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ezeket mind láttam. Egyedibb képekre voltam kíváncsi, nem olyanokra, amiket a cba-ba sétálva lőttek a tesztelők. :)

[link]

Ezek ehhez azért közelebb állnak.

2015. febr. 2. 16:00
 7/8 b95 ***** válasza:

[link]


:D

2015. febr. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Teli találat. :DDDDDDDDDD
2015. febr. 2. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!