Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony z3 compact vagy iphone 5s?

Sony z3 compact vagy iphone 5s?

Figyelt kérdés

Ne az árát nézzétek.

Az érdekelne hogy melyik a jobb és melyik éri meg kb 1,5-2 évre . ( fontosabb szempontok : kamera,üzemidő,játékok,internetezés )



2015. febr. 2. 02:49
 1/9 ReaperGyuszi válasza:
Válaszd a z3-at mert árban is olcsobb meg mindent visz,és nem döglik be hamar,én már láttam olyan iphonet ami fél év alatt bedöglött a z3 meg birja vagy 2évig simán vagy tovább is,de az iphone 5-re ugy vannak megcsinálva a játékok hogy ne laggoljanak,de nembaj az iphone drágább és szarabb,gyorsabban bedöglik,válaszd a z3-at ha sokáig akarsz telot.Remélem segítettem. :D
2015. febr. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hat figyelj. Akinek valaha volt iPhone-ja az soha tobben nem akart mast hasznalni, ez teny. Aki mutat nekem egy ilyen embert az nagyon ugyes. Ugyhogy en azt javasolnam hogy kepzelj magad ele egy ketkaru merleget: az egyik serpenyojebe rakd bele azt a 100millio+ iPhone felhasznalot aki az elso iPhone megvetele utan soha nem is gondolkozott azon hogy visszamegy valami fosra, a masik serpenyojebe pedig rakd bele ReaperGyuszi velemenyet, aki "mar latott olyan iPhone-t ami fel ev alatt bedoglott". Szerintem megvan a valaszod.
2015. febr. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

#2-es.


Ne általánosíts, azt az egyet gyűlölöm, mikor valaki általánosít...

Hidd el, van olyan, aki megbánta az iphone vételét, és visszatért androdidhoz, wp-hez, bb-hez, vagy valami máshoz.


A közvetlen környezetemben kapásból 2 ilyen ember van, illetve még pár, aki nem cserélné le az iphone-t semmi másra.


De a kérdésre válaszolván, én iphone mellett döntenék, az androiddal nem voltak jó tapasztaltaim, nem tetszik.

Maga a sony pedig, szintén nem tetszik.

2015. febr. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

iphone.

igen az. és ezt úgy mondom hogy soha nem volt még.

2015. febr. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Hidd el, van olyan, aki megbánta az iphone vételét, és visszatért androdidhoz, wp-hez, bb-hez, vagy valami máshoz.


A közvetlen környezetemben kapásból 2 ilyen ember van, illetve még pár, aki nem cserélné le az iphone-t semmi másra. "


Es az a 2 miert ment vissza? En egy ilyet sem ismerek, normalis esetben az ember tajekozodik egy 250ezres keszulek megvasarlasa elott es nem vesz meg egy olyan telefont amin nem lehet olyanokat csinalni, amiket o szeretne. Ha kell a fizikai billentyuzet akkor nem veszek iPhone-t es utana lepodok meg hogy sokkal szarabban lehet vele gepelni mint a BB-vel, mondjuk:D Vagy ha programokat akarok hekkelgetni ossze-vissza akkor megint csak nem veszek iPhone-t es utana lepodok meg hogy nem lehet.

2015. febr. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#2 volt iphone-om és lecseréltem. Most egy Z3-am van ami az összes iphone-t oda vissza veri de nem csak az iphone-t hanem az összes többi telefont is. Üdv: egy olyan ember aki IOS-RÓL váltott androidra.
2015. febr. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha azt hiszitek hogy itt fogok frocsogni es minden szerencsetlent egyesevel gyozkodni akkor csalodast kell okoznom...A velemenyemet elmondtam, az Apple meg szerintem jol elvan nelkuletek is, legalabbis az elmult honapok szamai azt bizonyitjak:) Arrol meg hogy a Sony az osszes tobbi telefonnal jobb majd akkor beszelunk ha abbol is fogyott 75 millio.
2015. febr. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Z3 compact sokkal jobb. És nem a veszekedés miatt írok, de sokan a villogás miatt vesznek Iphone-t(például vilàgsztárok), mert amúgy sok értelmük nincsen.
2015. febr. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat

nem villogás miatt néztem az iphone-t egyébként csak hallottam jókat róla meg pár ismerősöm is olyat használ mindkét telefon mellett vannak érveim ezért akartam olyan kommenteket is akik használják valamelyiket úgy hogy tényleg köszönöm az eddigi válaszokat :)

2015. febr. 4. 00:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!