Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Huawei Ascend G620S-ből...

A Huawei Ascend G620S-ből hány verzió létezik? Ma bement a T-mobiléhoz és a telefon azt írta 2 magos proceszor 540*960 felbontása Az eredeti pedig 4 magos 720*1280 felbontású!

Figyelt kérdés

Most nem tudom mi van a T-néL????????????

Kérdeztem a srácot aki ott áll , hogy segít sorszámot húzni aztmondta ő nem tudja ... -.-


2015. febr. 2. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Segíthetek Józsi, aki a T-mobilnál írja a specifikációkat annyira sem ért a dolgához, mint bárki más, aki beesik az utcáról. Nem kell nekik mindent elhinni.
2015. febr. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak egy verzió van forgalomban, azt pedig 720x1280 pixel felbontású kijelző és 4 magos processzor jellemzi. Egyéb adatok: [link]
2015. febr. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Akkor nem tudom miylen keszülek volt kirakva azis aztirta h g620s

Valtozat!

2015. febr. 2. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!