Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ios vagy Windows phone a...

Ios vagy Windows phone a jobb? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Rengeteg helyen olvastam hogy a wp meg az ios sokkal jobb az androidnál de az sehol se irják hogy a wp vagy ios?
2015. febr. 2. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egyenrangúak, mindkettőnek van előnye és hátránya
2015. febr. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kb ugyan az, csak a wp korrekt áron adja a készülékeket. De azért az durva kijelentés hogy jobb mint az android
2015. febr. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 b95 ***** válasza:

Apukád vagy anyukád a jobb? :D


Jójó, csak viccnek szántam; nem kell felkapni a vizet :D

(De ezt akkor sem tudtam kihagyni :D )


Szóval komolyra fordítva a szót:


A WP jobb abban, hogy a készülékkínálata szélesebb körű,mint az iOS esetében.

Ezzel szemben az iOS egyelőre fejlettebb grafikailag, illetve az alkalmazás, de főleg a játékkínálata jobb.

Ez mondjuk egyelőre úgy néz ki, hogy a Windows 10 megjelenésével változni fog. Legalábbis az iOS grafikai fölényét biztos le fogják nyomni.


De egyébként olyan hatalmas különbség egyik vagy másik javára nincsen szerintem.

Kinek mi tetszik; inkább az a mérvadó. Illetve hogy ki mennyit tud telefonra szánni.

2015. febr. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Windows Phone 8.1 rendszer nekem hiperszuperextramegán fut a lumia 520-amon xD Ám most komolyan : Windows Phonet választanám. Nem egy Iphoneom volt, és mindig volt valami bajuk. lehet sőt biztos hogy csak nálam de akkor is
2015. febr. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!