Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motorola Moto G2, Nokia Lumia...

Motorola Moto G2, Nokia Lumia 535 vélemény?

Figyelt kérdés
E 2 telefon között gondolkozok,véleményeket mondjatok róla!

2015. febr. 5. 17:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%

Lumia 535-öt választanám


jön a wp10 és kenterbe vágja az androidod. 100%.ig kompatibilis lesz a windows10-el. Stabil működés, szép kamerakép stb...

2015. febr. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 kérdező.. ***** válasza:
38%
Na ez fordítva is igaz.Tegnap jött meg OTA-n Moto G2-re az 5.0.2 és hibátlanul működik,az akksi idő is javult és nagyon jó a legjobb androidos teló 60k ig.Persze el kell dönteni hogy android vagy wp.
2015. febr. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Pont ez az amit nem tudok eldönteni Androidra több alkalmazás van meg minden,de a WP 1000x stabilabb. Nem tudok dönteni
2015. febr. 5. 17:59
 4/13 kérdező.. ***** válasza:
52%
A stock android is stabil ami a motorolán fut.
2015. febr. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Lumia 535!

igen, sokkal több alkalmazás van androidra, de annak a negyede fingós, másik negyede háttérkép, és a maradék félben vannak értelmes alkalmazások, de azok is többször megvannak

ha beírod, hogy Facebook, abból is kidob vagy 10-et, ami ugyan ez

wp-n is minden FONTOS alkalmazás megvan

2015. febr. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
21%
Ha valamennyire is tetszik a Wp, akkor meggondolando lenne, de ha nem akkor egyertelmu a Moto G. Nem nagy kulonbseg van szerintem rendszerstabilitasban a ket telo kozt, a kijelzo viszont jobb a Moto G-ben.
2015. febr. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Én eszméletlenül nagy fanja vagyok a motoroláknak, de most mégis az 535-öt választottam, a jobb árképzése miatt. Rengeteget fejlődött a wp, és maga a telefon is nagyon rendben van. Mellette egy iphone 5-öt használok. Nagyon szuper az 535
2015. febr. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%
Hát ez nehéz kérdés... Mindkettőnek jó a supportja, talán WP jobb egy picit, de a stock android nagy előny, én e két telefon között választottam két hete, hát L735 lett belőle. :D Nagyon jó telefonok, de talán a frissitések miatt én az 535-öt választanám tudtommal jobb árban is van(?)! ;)
2015. febr. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Motorola szebb is és jobb is mint a L535, mind a kettő stabil de én inkább a motorolát ajánlom. Motorolának a kamerája nem olyan jó, de viszont több alkalmazás van androidra és a Stock android nem igen fog megakadni.
2015. febr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 kérdező.. ***** válasza:
0%
És a motorola minőségibb és megbízhatóbb mint a lumia.Egy moto G2 fórumon még nem olvastam olyat hogy valakinek valami baja lett volna vele.
2015. febr. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!