Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Letöltöttem telefonra a...

Letöltöttem telefonra a tippmix segéd appot fizetős?

Figyelt kérdés
Kitöltöttem egy szelvényt a tippmix segéd appon és feladtam de nem regisztráltam be se semmi és akkor most ez valójában ezer forintba kerül ?? ( A telefon előfizetéses )
2015. febr. 5. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Részt vettél egy szolgáltatásban, amiért fizetni kell. Szerinted...?
2015. febr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


"AZ APP-BAN TÉNYLEGES FOGADÁSRA NINCS LEHETŐSÉG!"


Csak el kellene olvasni a letöltés előtt amit írnak.

2015. febr. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Cheasy válasza:

Nem értem, hogy a válaszolók miért válaszolnak, ha nem akarnak. De mintha bármelyik jó válasz lenne. Mintha ti szartátok volna a ferde tornyot.

Na figyu. Semmiért sem kell fizetned. A reg. Csak népszerűsítés, és ezért kapsz egy kis pluszt. Statisztikákat nézhetsz,valamint a tippjeide is beolvasztja a statisztikákba.Persze csak adat jelleggel,szóval a konkrét tipp összeállításodat nem látja más. A program a továbbiakban nyilván tarja a befektetett összegedet és a nyereményidet. Ettől függetlenül fogadási helyeken kell szelvényt feladnod, viszont a lezajlott események eredményét ,így a fogadásaid sikerességét a telón is láthatod. A program szelvényét természetesen nem használhatod a játék bizonylataként. Más online helyeken persze a konkrét játékra is van lehetőség, ahol valóban pénz ellenében fogadhatsz.

Tisztelt nagyarcok! Na ezt nevezik válasznak.

2015. ápr. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!