Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Navon mizu telefonrol vélemény?

Navon mizu telefonrol vélemény?

Figyelt kérdés
Megéri venni ? Típusai? kamera? Jó és rossz tulajdonságai? szín ? Méter? Ár? Tartozékok? Hozzá vehető dolgok (tokok:szilikon,magnes) köszönöm a válaszokat 😊😊

2015. febr. 6. 01:30
1 2
 1/12 anonim válasza:
Hugomnak van egy m400-asa. 4"-os. Hugomnak teljesen megfelel. A kamera 5 megapixel. Nincs fókusz. Hát nagyon jó fényviszony kell hozzá. Vaku nem.sokat ér. Alkatrészeket nem.nagyon lehet hozzá kapni. Tehát kijelzőt még nem láttam hozzá. Aksit se nagyon láttam. Szilikontokot rohadt nagynehezen sikerült venni. 1800 forintért ami a szilikontokok esetében elég drága. Nem is tökéletesen passzol.
2015. febr. 6. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem M450 van, eddig megfelel, elég gyors, megakadást nem nagyon láttam tőle. Kamera autofókuszos, elég jó full HD videót vesz fel, ehhez képest a fényképek minősége nagyon rossz. A vaku (LED) semmire sem jó, gyenge. Kiegészítők nincsenek hozzá egy egy szilikontokon kívül, 2490 forintért. Akinek kell az vegyen, nekem jó tok nélkül is. 50-60% körül képes beragadni az akkuszázalék, aztán egyszer csak nem lehet bekapcsolni, mert lemerült. Root egy kicsit problémás, de megoldható. Valakinek kevés lehet a belső tárhely (1.2GB az alkalmazásoknak + a rendszernek), nekem elég. Az egyéb adatoknak való tárhely viszont nekem is kevés (1.36GB), de egy 16GB-os memóriakártya behelyezése után bőséges hely áll rendelkezésemre.
2015. febr. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Verd ki a fejedből de sürgősen. Ezek a kínai fostalácskák agyrémek. Ha nincs pénzed, akkor vegyél minimum egy Huawei telefont. Az az egyetlen olcsó és jó telefonmárka.
2015. febr. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Miért rosszak? Indokold meg!
2015. febr. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nekem tetszenek de ha nem navon akkor op3n dott
2015. febr. 8. 01:11
 6/12 anonim ***** válasza:
Az Op3ndott és a Mizu M450 között gondolkodtam, végül a kamerával bukott el az előbbi. Látva a két készülék videóminőségét, az M450 magasan nyert. Van egy digitális fényképezőm, pont azért vettem, hogy mindig nálam legyen, így nem volt annyira fontos a kamera, de akkor inkább legyen a képek minősége a rossz, mint a videóké.
2015. febr. 8. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az op3ndott jó. Nekem op3ndott tabom van és a tárhelyhibáján kívül semmi gond nincs vele. azért írtam a navon-okra hogy szarok, mert nég a Recovery nyelve is kínai. Ha egyszer valami beszarna azon a telefonon amire jó esély van, akkor még egy resetet se tudsz neki nyomni mert nem érted azt a rohadt kínai nyelvű recovery-t Ennek jogilag angolnak kellene lennie. Nagy szemetek ezek. Kínai márkákból csak a Xiaomi és a Huawei ami ér is valamit.
2015. febr. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én kapásból rootolom a telefonom, root közben felkerül rá a rendes, érthető nyelvű recovery. Azért mert valami kínai nyelven van és nem érted, még nem rossz. Én még egy kínai karaktert sem láttam a kijelzőn.
2015. febr. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Érdekes válaszo... Azt sszeretném kérni hogy 30e Ft-ért melyik telok a legjobbak és melyik milyen előnnyel rendelkezik?
2015. febr. 10. 22:23
 10/12 anonim ***** válasza:

Nagyjából ez a kettő van. Nálam a kijelzőfelbontásnál kiesik egy csomó. Előző telefonom 4 colos kijelzőn 540x960-as felbontással a határeseten volt pixelsűrűség tekintetében, az M450-nél (meg az Op3ndottnál is) 4,5 colos méreten ugyanez a felbontás. Kicsi a pixelsűrűség, ezért láthatóak az egyes pixelek, amelyek láthatósága néha zavaró. Erre fel mit csinál egy csomó gyártó? Még nagyobb kijelzőre (5 col) még kisebb felbontást (480x800) tesz, a pixelek meg már lassan úgy néznek ki, mint egy ledes hirdetőtáblán. Nem tudom a valóságban hogy néz ki egy ilyen telefon kijelzője, de nem is akarom tudni. Szempont volt, hogy lehetőleg ne legyen a nyers hardveradatokban visszalépés az előző, több mint két éves telefonhoz képest.

A fenti két telefont kivéve az árukeresőn 47.000 Ft-ig kellett mennem, hogy egy 4 colnál nagyobb kijelzőn még elfogadható, legalább 540x960-as felbontást kapjak.

2015. febr. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!