Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Z3 compact vagy Samsung...

Sony Z3 compact vagy Samsung Galaxy Alpha?

Figyelt kérdés
Mindkettőt nyomogattam talán a Samu szimpatikusabb.Fotószoftverben gyorsabb mentés és pl.a lassitott videó sebessége is állitható,több mód,gyorsabb rendszer.Sony kitűnő üzemidő,vizállóság.
2015. febr. 7. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:
A kedvezőbb ára miatt a Z3 Compactot ajánlom.
2015. febr. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Z3c sokkal jobb és később fog belassulni.
2015. febr. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 kérdező.. ***** válasza:
Z3c
2015. febr. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
pl.S4et is használtam másfél évig és nem volt lassulás,úgyhogy ezt kizárnám.
2015. febr. 8. 09:43
 5/9 kérdező.. ***** válasza:
De a z3c akkor is modernebb,jobb,újabb.
2015. febr. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A Z3c komoly kamera problémákkal küszködik.Emiatt nagy ívben kerülném.
2015. febr. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6


Milyen kamera problémákkal? Ezer tesztet, véleményt, videót láttam, érdekes módon sehol sem említették ezt meg.


Amúgy a Galaxy Alpha szar aksija miatt mindenképp a Z3 Compactot ajánlanám, nem érdekel milyen jó egy telefon, ha szar az aksija, akkor számomra használhatatlan, de szerencsére Z3c amúgy is jobb.

2015. febr. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6# ez a kamera probléma már megoldódott. Nekem is Z3-am van és milyen érdekes még sosem tapasztaltam kamera problémát mert nincs csak azért írjátok mert nem bírják a Samu fanok elfogadni,hogy a Sony sokkal jobb telefonokat gyárt. Ja és az eladás is csak azért a samsungnak a legtöbb mert minden kategóriába van 100 db telefonjuk. Kedves kérdező ha a lassulást kizárod sajnos van egy S5 telefonja anyámnak 3 hónapja és többet volt szervízbe mint amennyit használta,főként lassulás miatt meg nem tud rajta telefonálni.
2015. febr. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Z3 compact lett a választás de a hátlapi üveg az valami borzalmasan rossz 5 napja használom de olyan mély 1cm-es karc lett rajta,hogy azt megmagyarázni nem tudom,hisz nagyon vigyáztam rá!
2015. febr. 14. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!