Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Velemeny a Huawei Y330 rol?...

Velemeny a Huawei Y330 rol? Miert van az hogy magatol bekacsol a Wi-fi? Meg a zene is neha pedig vadonat uj :O

Figyelt kérdés
2015. febr. 7. 22:11
 1/2 anonim válasza:
Nekem az van és nekem nincs semmilyen problémám vele max annyi hogy kicsit akad mikor irok
2015. febr. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Esprimo Mobile ***** válasza:
Nekem sincs ien baj vele, 1-éve használom. Előtte 2-évig nyúztam egy y200-at. Fura de a 800-mhz-s procival is gyorsabb volt sokkal pontosabban érzékelt a kijelzője és üvegből volt, és gyönyörű színmegjelenítése volt az ips kijelzőjének, volt állapotjelző led, lehet csak az üveg lencsevédőnek köszönhetően de szebb képeket csinált a kamerája, klassz érdes hátlapja volt. Jobb teló az y330 főleg paraméterek alapján de érződik az spórolós igénytelenség az elődjéhez képest.
2015. márc. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!