Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom IPAD miniről...

Hogy tudom IPAD miniről letörölni azt a mappát, amit számítógépről szinkronizáltam rá?

Figyelt kérdés

Visszafele nem találom a módját. IPadről törölni nem lehet, Itunes-on belépek, a képek fül is megvan, de nem listázza a felesleges mappákat. Mit tudok tenni?


Előre is köszönöm!



#iPad #album törlés
2015. febr. 8. 00:23
 1/1 anonim ***** válasza:

szeirntem csak gépról tudod kitörölni.

nekem van egy mappám amit rászinkronizálok és azon belül van több mappa. ha akarok hozok létre egyet és akkor az megjelenik, ha meg ki akarom valamelyiket törölni kitörlöm, de nem a kisebb mappákat jelölöm ki hanem amiben benne van több. (huh ez elég érdekesen lett megfogalmazva remélem érted :D )

2015. febr. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!