Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az IOS vagy az Android-ot...

Az IOS vagy az Android-ot részesítitek előnyben?

Figyelt kérdés

Új telefont szeretnék venni és nem tudom,hogy milyet vegyek.

Ha Andoidosat,akkor márkát és típust us mondjatok ha lehet.

Ha IOS,akkor elég a típus,hiszen az csak iPhonon fut.



2015. febr. 8. 06:56
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Ezt csak ugy tudod meg , ha veszel mind kettőt és egyszerre használod. Majd eldöntöd hogy neked melyik a jobb.
2015. febr. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mondjun az egyik haverom most fog venni iPhone 4-et 40000 Ft-ért,annyit még talán kifizetek rá.

Csak érdekel mások véleménye,meg hogy ki melyiket ajánlja?

2015. febr. 8. 07:10
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Ha elég hülye vagy hozzá akkor iphone,ha kicsit okosabb akkor android.
2015. febr. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3


Android fan vagyok, szóval nem azért mondom amit mondok, mert megsértődött iOS fan vagyok, de baromságot írsz.


Kérdező:


Kit érdekel, hogy más melyiket részesíti előnybe? Most ha jön ezer válasz, és 70% Androidot ír, 30% iOS-t akkor te Androidot veszel? És ha te pont abba a 30%-ba tartoznál?


Mindkettő jó, de hogy iPhone 4-et már nem tudnék használni az biztos, pláne nem 40k-ért. Működik meg mennek rajta az alkalmazások, de attól még elavult, régi.

2015. febr. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát az Android okosabb.
2015. febr. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!