Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Ha visszaadunk egy használt samsung galaxy ace mobiltelefont, mennyit kapunk érte?

Keress kérdéseket hasonló témákban: mobiltelefon, Samsung

2015. febr. 8. 18:48  Privát üzenet  

A válaszok
hova vissza?

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2015. febr. 8. 18:49 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mármint ahonnan megvettük...bocsi nem tudom hogy kell mondani:)

# 2/6Időpont 2015. febr. 8. 18:52 Privát üzenet
kérdező.. nevű felhasználó válasza:

Vissza vinni nem tudom,csak valamilyen gsm-be beadni.Szerintem 5k-nál többet nem kapsz.

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2015. febr. 8. 18:54 Privát üzenet
kérdező.. nevű felhasználó válasza:

*nem tudod

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 2015. febr. 8. 18:54 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Kösziiii:)

# 5/6Időpont 2015. febr. 8. 18:56 Privát üzenet
így van, olyan max 5ezer, ha esetleg beveszik :) első voltam.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 2015. febr. 8. 18:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Fogyasztóvédelmi szempontból minek tekinthető a PB-gázpalackok vétele és eladása terén zajló gyakorlat? Ha megvesszük, akkor közel 15000 Ft-ot kell fizetnünk (ha új, ha...
Gsm-ből vagy valahonnan lehet használtan részletre kihozni iPhone 5-öt?
Valaki tud egy helyet ahol a star gate-ben használt szimbólumok megtalálhatók? (a kapunk és Atlantisz lépcsőin lévő szimbólumokra gondolok)
Szerintetek ez a telefon eredeti?
Mi szocpolt szeretnénk fel venni! Az első gyerek már meg van de a másodikat tervezzük! Azt tudom hogy 4 éven belül meg kell születnie de mennyit kapunk így ki hogy használt lakásra vesszük fel?
Valaki használt már ehhez hasonló víz alatti telefontokot? Kíváncsi lennék a véleményetekre, megéri-e venni és jó-e?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!