Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akkor pontosan mennyibe is...

Akkor pontosan mennyibe is kerül a mobilinternet?

Figyelt kérdés

Még sosem volt mobilinternetem ezért szeretném kipróbálni, megnéztem hogy feltöltő kártyásoknak a 200 MB-s mobilnet 690 Ft a Telekomnál, de mikor meg akartam rendelni kiírta h a belépési díj 1090 Ft és az időszaki díj is ugyan ennyi. Ez most azt jelenti hogy ha megrendelem 1090 Ft-ot kell fizetnem és amikor lejár 1 hónap múlva megint annyit kell majd fizetnem? Nem tudom pontosan mi is az az időszaki díj. Így elég drága mulatság lenne nekem mert nem szoktam 1500 Ft-nál többet feltölteni a kártyámra.


Itt egy kép a rendeklésről: [link]



2015. febr. 8. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:
telenornál 2990 a 2 gb-os net havi díja (kártyás csomagom van) - ebben benne van Deezer előfizetés is - ez a magentás piszkosul drága
2015. febr. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!