Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha kapok egy 4G képes telefont...

Ha kapok egy 4G képes telefont, akkor a mostani mobilnet előfizetésemmel tudom ezt a funkciót használni, vag 3G m lesz továbbra is? Többi lent

Figyelt kérdés

Havidíjas üzleti csomagban vagyok Apukám cégnek a flottájában, és van mobilnetem is (NetPluszM). Most fogok kapni nem sokára szülinapomra egy Sony Xperia z3-t ami ugye tud 4G/LTE -t is. Az lenne a kérdésem hogy a mostani mobilnet csomagomban az van a neten kiírva a sebességhez hogy: "Jelenlegi díjcsomagod szerint. (10-150mbit/s)"


Akkor az új teló tudni fogja a 150 mbit/s vagyis 4g sebességet, vagy kell mobilnet csomagot váltani?


Előre is köszönöm!



2015. febr. 8. 20:12
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem mondani hogy T-Mobilos szolgáltatóról lenne szó.
2015. febr. 8. 20:14
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
Az ügyfélszolgálat fájdalommentesen hívható.
2015. febr. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
vagy neten megnézted volna...netplusz L-től lehet LTE hálózatot használni. az M az csak 10 mbit/s a max sávszél.
2015. febr. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De akkor miért írják az M es csomagra hogy 10- 150 mbit/s ig változhat?
2015. febr. 8. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!