Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik a jobb...

Szerintetek melyik a jobb telefon?

Figyelt kérdés

Megkaptam azt a lehetőséget, hogy válasszak a két telefon közül. Ebben szeretném a segítségeteket kérni :

1. Samsung galaxy ace GT-S5830i

2. Huawei ascend y530

A kettő közül valamelyk.


2015. febr. 9. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Kb. ugyanolyan mind a kettő.
2015. febr. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hogyha ez a Samsung ugyanaz mint amit linkelek, akkor egyértelműen a Huawei. Erősebb, nagyobb, modernebb.


[link]


vs


[link]

2015. febr. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Huawei Ascend Y530

A felhasználói visszajelzések is pozitívak, vagyis ahogyan utánanéztem, ár/érték arányban nem rossz egy telefon.

Egyedül DLNA támogatás nincs, de a további adati szerint jobb ez, mint a Samsungé.

Amúgy, mennyi a max. keret? Hátha lenne egy harmadik telefon.

2015. febr. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az ace egy 3-4 éves telefon, ami rendkívül túlárazott modell volt. Már a vele egy árban lévők, de még sokszor az olcsóbb modellek is jobbak voltak nála. Az y530 megegy kb. 1 éves, alsókategóriás telefon. Minden tekintetben jobb az ace-nél és drágább is.

Egy ace használtan 5-8ezer körül már biztos van, az y530 meg 2-3x biztos több.

Nem igazán értem hogy is jöhet szóba az ace egy y530 mellett.

2015. febr. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!