Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket érdemes megvásárolni,...

Melyiket érdemes megvásárolni, ezek az Ipad-ek közül?

Figyelt kérdés
Ipaid Air 64GB vagy Ipad Air 2 16GB

2015. febr. 14. 14:23
 1/4 anonim válasza:
16 gbos úgy kezdi, hogy letölt az első használatkor sok frissítést, és nem marad már csak 9 gb körül!
2015. febr. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az Air 2-ben jó a 2GB RAM, főleg ha egyszerre 10-15 weboldalt akarsz nyitva, mert nem kell újratölteni az oldalt (kevesebbre az 1GB is elég ami az eredeti Air-ben van).

16GB-ből nagyjából 10 ami a felhasználónak elérhető, szóval ha sok filmet akarsz tárolni rajta, akkor szvsz kilőve és marad a sima Air.

Semelyiknek sincsenek sebesség gondjai.


https://www.youtube.com/watch?v=CQVOk_SaRwU

2015. febr. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
így van, valójában tökmind1. attól függ, mennyi hely kell. nekem retina iPad mini-m van, van durván 2 giga szabad helyem a 16-ból, mert ezen vannak nagyobb játékok is, telefonon nem játszok, szóval én inkább a nagyobb tárhelyet ajánlom, de éppenséggel a 16 gigán is el lehet férni.
2015. febr. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Hzoli64 válasza:
Egyiket sem. Hidd el, nekem is az van. Korlátok korlátok hátán. Az árrol ne is beszéljünk. A gyakori kérdéseken nézz körül a sok tanácstalan ember mennyi mindenre nem tudja használni az ipadját.
2015. jún. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!