Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Pofára ejtettem a Sony Xperia...

Pofára ejtettem a Sony Xperia Z-met. Ha csak az üveg előlap tört össze, akkor a kijelzőt azt nem kell cserélni?

Figyelt kérdés
A kijelzőnek nem lett semmi baja szerencsére. Nem látok rajta semmit, hogy történt volna vele valami. Nincsenek rajta csíkok, pixelhibák vagy akármi. Csak az üveglapon van törés (+ a törött résznél nem érzékeli az érintést, de a többi részen igen). Azt garanciálisan kicserélik? Vagy ha nem, mennyibe kerül nagyjából?

2015. febr. 14. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Amennyiben a gyártó (szerviz) úgy gondolja, hogy az ejtés és törés rendeltetésszerű használat, akkor megcsinálja gariban. És az nem üveg előlap, hanem az érintőképernyő.

Vannak készülékek, ahol külön ez is cserélhető és vannak, amelyeknél csak az LCD displayjel együtt.

Ennél nem tudom, kb. 8-20e.

2015. febr. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Akkor érintőpanel.


Sony Xperia Z C6603

2015. febr. 14. 16:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem érzékel egy pontban, akkor az egészet cserélni kell. Garancia ugrott, mert te hibád miatt keletkezett a hiba. Szerintem minimum 20 ezer a csere, de inkább 20-30 között lesz, sajnos.
2015. febr. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mármint hogy az egészet? LCD + érintőpanel?

Az úgy nagyon fasza...

2015. febr. 14. 16:53
 5/7 Clairvoyant ***** válasza:
Rossz hírem van: még többe is, ugyanis rengeteg flexet kell csak a front miatt cserélni, plusz az új hátlap a vízállóság miatt, stb...
2015. febr. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
egybe lehet csak cserélni az egész előlapot, egybe van építve, 30e ft, máskor vegyél rá egy edzett üveg kijelzővédőt, az pont ez ellen véd
2015. febr. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát az lesz
2015. febr. 14. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!