Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nyáron vettem egy telefont,...

Nyáron vettem egy telefont, előfzetéssel, eladhatom?

Figyelt kérdés
Több éve a Vodafonnál vagyok, előfizetéses, így 2 évente vagy évente vehetek telefont. Nos a nyáron vettem egyet, előfizetéssel hoztam ki 25.000 Ft-ért, vagyis olyan előfzetéssel, ami már több éve él. Ilyenkor mit fizetek, a telefon havi díját vagy az előfizetésem díját? Eladhatom a telefont? Vodafone go +- ba hoztam ki.
2015. febr. 16. 00:06
 1/1 anonim ***** válasza:

hivatalosan nem adhatod el, legegyszerűbben igen, a telefont fizeted, hiszen azzal a feltétellel hoztad el olcsóbban, hogy fizeted az vállalt csomagot.

gyakorlatban ettől függetlenül persze eladhatod nyugodtan, senki nem fogja kérdezni.

az mondjuk már nehezebb döntés, hogy bízol magadban, hogy semmi probléma nem lesz a későbbiekben a havidíj fizetésével, és nem szólsz a vevőnek, hogy előfizetéssel vetted, vagy inkább elmondod, hogy ez ilyen, és természetesen vállalod, hogyha esetleg mégsem tudod később fizetni, és letiltják, akkor visszavásárlod.

2015. febr. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!