Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ennyiért milyen telefont...

Ennyiért milyen telefont lehet kapni?

Figyelt kérdés

135k forintot szánnék rá többet nem,és előfizetéssel venném.

iPhone 5C nagy hülyeség lenne mivel nagyon bejön hogy több féle színben van,vagy mit javasoltok?



#forint #telefon #iPhone #előfizetéssel
2015. febr. 16. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Elvárások ? mit tudjon mindenképp mire használnád ? :)
2015. febr. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Játékra szeretném használni,és azon belül néha képernyőfelvételre pl: Clash Of Clans.
2015. febr. 16. 20:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Én Iphone párti vagyok, ha 5c ben gondolkodsz akkor inkább 5s vagy sima 5. Ha Droid akkor Z3, Note3&4, de a legjobb az OnePlus One :) annyit tud mindent minden cvsúcskészülék és töredék ár alatt :D ha játék akkor Wp-t nem ajánlom :)
2015. febr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Miert 5 az 5C helyett? Havi 6k fizetnek néztek együtt ezért az 5s nem jó.
2015. febr. 16. 21:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha már Iphone én nem akarnék egy műanyag vackot fogdosni :D Legyen fém ha márIphone és prémium teló :) nekem pl I6-om van és imádom :)
2015. febr. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Meizu MX4

Xiaomi Mi4

OnePlus One

Nexus 5

2015. febr. 17. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
iPhone 6 tuti nem fogok venni,szerintem fölösleges.. mellesleg e-penis méregetés és túl drága.. 1 év és már annyiért kapok mint amennyiért egy iPhone5St
2015. febr. 17. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!