Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung S5 lollipop rendszerét...

Samsung S5 lollipop rendszerét frissítettem. Van egy kis baj. Esetleg le lehet törölni a lollipopot rola?

Figyelt kérdés
Frissítettem a rendszert, lejött a lollipop, megváltozott a kezelői felület, a kameránál viszont az a problémám, hogy eltüntek a beállításai. annyit tudok csak változtatni hogy első vagy a hátsó kamerát használja vagy videó és fényképező üzemmódot váltsak.Eltűnt az időzítő és minden más. hol találom ezeket? valaki segitsen. köszönöm

2015. febr. 16. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Csinálj clean instalt, tehát amikor abszolút mindent letörölsz a telefonról és úgy telepíted fel a frissítést.


Akkor szoktak bugok lenni, amikor az előző rendszerre csak úgy feltelepíted a frissítést.


Bár eddig akármilyen bugról is olvastam, senki sem írt olyat, hogy a beállítások eltűntek volna a kamerából, nem lehet hogy csak te nem találod?

2015. febr. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Sziasztok!


Én is frissítettem 2 hete a samsung s5-öt.


Azóta megbolondult.


Bármilyen programot nyitok meg,mindig az Empire nyílik meg.


A kamera beállításai megmaradtak, HA MŰKÖDIK. Ugyanis 10-ből 9X azt írja,hogy kamera hiba.


Sokkal lassúbb lett.


Azért egynegyed milliós készüléktől többet vár az ember. (Annyi volt régen)



Teljesen telepítsem újra???


1 év beállításai, programjai, üzenetei, cetlijei, 68 app, stb??? Nem mindennek lehet backup-ot csinálni.



Lesz mostanában frissítés, ami esetleg felülírja ezt?



A választ előre is köszi!

2015. febr. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!