Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy s5 vagy Apple...

Samsung Galaxy s5 vagy Apple iPhone 5s?

Figyelt kérdés
Ha lehet akkor érvek is legyenek. Ha tudtok valami jó alternatívát akkor írjátok. Válaszokat előre is köszönöm!

2015. febr. 16. 22:18
1 2 3
 1/22 anonim válasza:

Az android elég lefagyós sokszor, nekem is jelenleg androidos telóm van és elég gagyi.

Barátomnak iPhone 5-se van, már lassan egy éve és még mindig pöpcül megy, gyors, minden rendben van vele és kifogástalan a működése (és még az akuja is jobban birja mint a galaxiké).


Tehát :

- iPhone : egyszerűbb és jobb operációs rendszer

aku többet birja

éles és szép képeket csinál

a zenelejátszás valami eszméletlenül jó (és alig meriti a telefont!!!-ellentétben a galaxyval)

- hátránya : amit én észrevettem hátrányként hogy csnegőhangnál meg kell vásárolni az illető számot (ha épp azt akarsz beállitani), illetve nem enged fel bármit feltölteni a telefonra (USB kábelen keresztül)

2015. febr. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
30%

egyik se, mindkettő rossz ár érték arányban.


Amit érdemes venni csúcskategóriában: htc, huwaei, nexus, oneplus one, xiaomi

2015. febr. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
54%

"Az android elég lefagyós sokszor"


Nem 20 000 forintos andriod telefon alapján kéne megítélni, az én htc-m egyszer sem fagyott le 2 év alatt, de meg se akad. A haverom iphoneja is egy napig bírja full aksival.

2015. febr. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

ezek közül iPhone.

konkrétan ég és föld a kettő, ami a szoftver miatt van így. az sgs5 egy atomerőmű lenne, de a samsung elrontja a szoftverrel, és ezért pont annyi hibája van mint egy középkategóriás samsungnak...ez a lényeges része.


ezen felül persze lehet még ilyen sárdobálós dolgokat felhozni, hogy az iPhone ujjlenyomatolvasója sokkal pontosabb és használhatóbb, kamera valójában kb. pont ugyanolyan...persze videózásnál jól jön a HD mikrofon, például egy közepesen hangos koncertnél...persze nem olyan dinamikus, mint mondjuk egy lumiával készült volna, de az s5-tel még egy halk koncerten sem tudsz majd videózni.

2015. febr. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
3-as, azért, mert az egy htc :D de végülis leírtam. 4es vagyok.
2015. febr. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 b95 ***** válasza:

Hát én őszintén szólva egyiket sem ajánlanám.

Mégpedig a rossz ár/érték arány miatt!


Egy LG G3, vagy egy Lumia 930 sokkal inkább megéri az árukat!

2015. febr. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Amúgy a Galaxy Alpha-n is gondolkozok. Mennyire jó? De az érdekelne hogy megérné-e a kisebb kijelző ellenére az iPhone-t választani. Azt viszont most láttam hogy az S5 az Android lollipoppal elég smooth lett. De az iPhone akkor is fém és később jobb áron el lehet adni
2015. febr. 16. 22:47
 8/22 Osynho ***** válasza:
0%

"Barátomnak iPhone 5-se van, már lassan egy éve és még mindig pöpcül megy, gyors, minden rendben van vele és kifogástalan a működése"


Annyiba került mint a te androidos telefonod?

2015. febr. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
56%

Nekem samsung galax s 3-mam meg egy iphone 4s-em van. Elotte sony xperia s-em volt. Oszinten szolva egyik androidos telom sem birta 1,5 evnel tovabb pedig aradoztak roluk. Lefagytak, vibralt a kepernyo. Le lehet pontozni, de ez igy volt. Kb fel eve vettem egy iphone 4s-t. Szamomra eg es fold. Egyszeruen imadom hasznalni, bar en csak telefonalasra meg e-mailozasra hasznalom.

en biztos hogy az iphonet vennem a helyedben.

2015. febr. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
A legelső iPhone 5 nagyjából ugyan Akkor jött ki mint Samsung Galaxy S3. Az S3 már egy nagyon nagyon elavult telefon, míg az én iPhone 5-öm tökéletesen megy mai napig is. Elég drágán el is tudnám adni. Az iPhonenak nem ég be a kijelzője , nem ragadnak be az alkalmazások főleg nem a gyáriak (Google play services). De főleg az a lényeg hogy tökéletesen működik a mai napig is.
2015. febr. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!