Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia 635öm van. Anno...

Ttamas93 kérdése:

Nokia lumia 635öm van. Anno mikor megvettem kellett csinalni microsoft-os fiokot. Azaz a . @outlook.com os biz bazsagok. Hogy csinaljam vissza?

Figyelt kérdés
telt mult az ido leejtettem párszor de osszeraktam minden jo volt.de legutobb mikor foldet ert es szetesett elfelejtette a jelszavan a fiokhoz. amihez en mar nagyon reg elfelejtettem. mi a tokot csinaljak vele?

2015. febr. 17. 00:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha adtál meg másodlagos email címet, akkor tudni fogod. Ha csak úgy kellene egy tetszőleges fiók jelszava, hát azt itt nem szerzed meg.

[link]

2015. febr. 17. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pc n nezd meg az elfelejtett jelszonal mit tehetsz, de ha nincs beallitva masodlagos cim, v vmi kerdes akkor ugyan ugymint mas email fioknal nem nagyon tudsz mit tenni.
2015. febr. 17. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!