Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki aki elég jól ért az...

Valaki aki elég jól ért az apple cuccokhoz?

Figyelt kérdés
Szoval van egy ipad minim es az id jelszom tudom de a icloud jelszavamat nem. Akarhogy gondolkozok probalgatom nem ugrik be. Kertem jelszoemlekeztetot de ugye az icloud felhasznalom valaki@icloud.com igy nez ki es ilyenkor hova kuldi ki a jelszo emlekeztetot? Probaltam mar belepni webes feluletrol is icloud levelezo rendszerbe ott azt irta letiltottak az icloud fiokom biztonsagi okok miattt mert sokat probalkoztam! Es csak ugy tudom aktivalni ha megvaltoztatom a jelszavam de azt ugye tudnom kene hova kuldik ki. Elenezest a hibakert es a ekezetekert!
2015. febr. 17. 03:45
 1/1 anonim ***** válasza:
2015. febr. 17. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!