Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia Z1. Ismeretlen eredetű...

Xperia Z1. Ismeretlen eredetű javítási nyomok?

Figyelt kérdés

Beázott Sony Xperia Z1-et küldtem garanciális javításra, majd azzal jött vissza, hogy nem javítják mert "ismeretlen eredetű javítási nyomok láthatóak". Pedig a telefon sosem volt előtte szétszedve. Van valami lehetőségem a felülvizsgálatra vagy csak a pereskedés?

Egyáltalán a képek tényleg azt mutatják, hogy bele volt már nyúlva előtte?


Ezt a fényképet csatolták:

[link]


2015. febr. 17. 08:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem akarják javítani, egszerűbb azt mondaniuk, hogy vegyél másikat.


A képen bekeretezett részek a beázás nyomai. Momdom én.

Ha tényleg szerelve lett volna, annak nem ilyen nyomai lennének. A bal oldalon az apró rács meggyűrődése látható, amit a víz okozott,és még a vízcseppek is láthatóak.

Jobb oldalon a hosszú karikázásban is csak a víz nyomait látom.

2015. febr. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

egyértelműen buherált a telefon, ezért is ázott be

akitől vetted azzal beszéld meg

2015. febr. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, én is csak a víz nyomait látom.

Biztos, hogy nem buherált, mivel új kora óta én használom.

2015. febr. 17. 10:54
 4/4 anonim ***** válasza:
63%

Neked már véged, ez a tipikus lepattintási procedúra. MO-n a szervízek lehúzó, csaló bűnszervezetek. Valószínűleg az addig jó alaplapot vagy kijelzőt is kicserélték egy selejtre.

(nem, egyáltalán nem bízom a mo-i szervízekben, talán látszik is ebből)

2015. febr. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!