Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az új diktálás funkció magyaru...

Az új diktálás funkció magyarul csak Iphone 6 és 6 Plus készülkékeken érhető el, vagy iOS 8 telepítése utána a régebbi készülékeken is megjelenik a kis mikrofon ikon a billentyűzeten e-mail írásakor?

Figyelt kérdés

2015. febr. 21. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Nekem 5C-n és a Mini 2 ipaden is megjelenik és használható. (Elég jól ráadásul).
2015. febr. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a választ!

A konkrétabb helyzet az, hogy erősen gyengénlátó vagyok, így főként a voiceover és a diktálási lehetőség miatt választanám az iPhone-t. Ami viszont kérdésesebb, hogy mennyi ideig tudom még használni az iphone 4s-t mondjuk? Most lett 80e a Media Marktban, ezért gondolkodtam el rajta. Ez lenne az első okostelefonom, tehát igazából azt sem tudom mit várjak, így nincsenek teljesen hi-tech igényeim, inkább ismerkednék. Annak viszont nem örülnék ha a 80e-ért megvásárolt telefont nem tudnám használni mondjuk egy év múlva :S

2015. febr. 21. 23:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát nézd, a szakfórumokon már nem ajánlják új telefonnak, az ios9-et már tuti nem kapja meg, kivezetik a piacról.

Neked speciálisabb felhasználásra kellene, szerintem arra még a továbbiakban is meg fog felelni.

Van aki rendszeresen írja, hogy a 3GS-t is a mai napig használja, az utoljára rá elérhető szoftverrel. Ízlések és pofonok. Mindenesetre az biztos, hogy egy idő után nem fog menni rajta pár gyakran frissített alkalmazás. Pl facebook.

2015. febr. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hmm.... Ha jól következtetek ez azt jelenti, hogy egy most megvásárolt iPhone 6 nagyjából 3-4 évig használható teljeskörűen? Miközben az újabb szoftverek megjelenésével ugye folyamatosan lassul közben.

Ez a max négy éves használati idő hogyhogy nem kérdőjelezi meg a készülékek magas árát? Fajlagosan 4 évre lebontva 55 000 Ft "csak" telefonra. Így belegondolva elég furi.

Persze oké, eleve olyan léptékben fejlődik a technika és a hardver, hogy ennél sokkal többet nem is bírna normálisan, de azért egy PC kihúzza 10 évig, ha az új korában egy csúcsgép mint most mondjuk az iPhone 6.

2015. febr. 21. 23:40
 5/5 anonim ***** válasza:

vegyél egy használt iphone4s-t

40ért már kapsz független, ismerkedj vele

ha tetszik 40ért eladod és veszel egy használt de garis iphone5s-t 80ért, vagy amit akarsz

2015. febr. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!