Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Wave S8500-ra tudna...

Samsung Wave S8500-ra tudna segíteni valaki az Androidot fel telepíteni?

Figyelt kérdés

Leginkább Debrecen vagy Pest környékén lévők lennének a megfelelők hogy akár személyesen is eltudnák magyarázni mert finoman szólva sem vagyok informatika zseni( De ha nem vagy debreceni/pesti az sem baj csak magyarázza el nekem valaki hogy hogy kéne csinálni pontosan. Lehetőleg olyan linket kérnék amin minden funkció működik magyar (v. legalább angol) és lehetőleg újabb típusú android legyen (4.0 felet)

Előre is köszönöm a válaszokat



#Android #Samsung S8500 #Saqmsung wave
2015. febr. 23. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szájbarágós leírások, míves magyar nyelven:

[link]

[link]

2015. febr. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)!
2015. febr. 24. 15:17
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha megkérdezhetem van személyes tapasztalata ilyen androidos feltelepítéssel kapcsolatban, vagy vki más sikeresen "frissítette" badás telefonját azoknak a válaszát is szívesen meghallgatom
2015. febr. 24. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!