Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom a Sony P-mről...

Ddaannii kérdése:

Hogyan tudom a Sony P-mről készített biztonsági mentést (névjegyek, jegyzetek. ) áthelyezni Nexus 4-re?

Figyelt kérdés
Szervizbe adás előtt lementettem mindent a Sony programmal, a telefont viszont nem tudták megjavítani,így többé nem láttam... A Sony program nem érzékel más gyártmányú telefont.

#Sony #biztonsági mentés #Sony Xperia P #Nexus 4 #biztonsági mentés visszaállítása
2015. febr. 23. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy az egyben sehogy. Próbáld megnyitni és kiszedni belőle.
2015. febr. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Legközelebb előbb kérdez, mint utóbb bánkódj. A programmal készített mentést semmilyen másik telefonra nem lehet áthelyezni, csak ugyanarra a telefonra, amiről lementetted. Másik Xperia P sem jó, csak ugyanaz a telefon. Titkosítva van a mentés, nem lehet megnézni a tartalmát sehogyan sem. Ezek az adatok elvesztek. A Sony programja pedig sehogyan sem fogja felismerni a Samsung telefont, úgy ahogy a Samsung programja sem tudna mit kezdeni a Sony telefonnal.

Ha előbb kérdeztél volna, írtam volna a MyPhoneExplorer programot. Mindkét telefont felismeri és kezeli, a névjegyekkel biztosan nem lett volna probléma. A jegyzetekkel viszont igen. Azonban az előbbi programnak van jegyzet funkciója is. Egy kattintás szinkronizálni a telefont a géppel, az adatok átmásolása pedig megoldható két különböző telefon között is.

2015. febr. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!