Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Igaz, hogy a Nokia Lumia...

Igaz, hogy a Nokia Lumia rossz zene téren?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy ha hallgatsz zenét rajta, és kiveszed a fülest, majd visszarakod, utána nem szól, csak miután újraindítottad a telód, a másik meg hogy lassan tölti be a zenéket, zenéket nem lehet beállítani csengőhangnak stb...

2015. febr. 23. 22:00
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Lumia 735
2015. febr. 23. 22:01
 2/22 anonim válasza:
Nekem nemrég volt Lumia telefonom de semmi ilyet nem tapasztaltam. Sőt bátran merem állít hogy minden téren gyors telefon :)
2015. febr. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Én semmi ilyet nem tapasztaltam bár 930-asom van.Az mondjuk igaz, vagy legalábbis nem jöttem rá,hogy kell zenét csengőhangnak tenni.
2015. febr. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
Bocsiaz még lemaradt hogy caengőhangot is be tudsz állítani sőt bármilyen alkalmazásnak meg tudod változtatni a jelzés hangját rajta
2015. febr. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
Nekem olyan problémám van, hogy raktam egy csomó zenét a Lumia 620-amra (SD card) és az összes zenét kiszedte a zeneszámok közül, és berakta az "Új" nevű részbe, ahol albumok szerint rendezi őket, meg az ismeretleneket egybe. De így egyesével lehet léptetni a zenéket, és nem lehet görgetni őket, és ez nagyon sz ar. Valaki tudja, mi a megoldás?
2015. febr. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
akkor lehet, mégse ezt a mobilt választom. pedig minden más szempontból olyan tökéletes :/
2015. febr. 23. 22:14
 7/22 anonim ***** válasza:
64%

Azért választanál másik telefon, mert egy-két embernél user-error van?!


Zenét beállítani csengőhangnak pofonegyszerű, és több módja is van: 1 - Ringtones mappába másolod, és kész, 2 - letöltöd a Ringtone Maker appot, és a telefonon lévő zenék közül megvágsz egyet


Zenehallgatáshoz pedig, ha normális forrásból vannak a zenéid (tehát normálisan ki vannak töltve az ID3tag-ek), akkor bármelyik lejátszó nagyon szépen kezeli és szortírozza a zenéket, ha ismeretlen előadós egymappás régimódi mp3-as lejátszást preferálod, akkor arra is vannak megfelelő alkalmazások, amik figyelmen kívül hagyják az ID3tag-eket, és csak a fájlnév alapján listázzák a zenéket.


Alsókategóriát leszámítva mindegyikben van EQ, a jobbakban Dolby is ... szóval nincs oka szégyenkezni a Lumiáknak.

2015. febr. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Miért nem ezt választod,mindenről kiderült hogy tévedés
2015. febr. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

a gyári lejátszó tényleg egy rakás szar...hány hónapja is van kinn a windows phone 8.1? 7-8 hónap? és ez alatt a zenelejátszóhoz is kijött már egy tucat frissítés, mégsem jó...volt olyan is, hogy egyik pillanatról a másikra eltűntek a zenék...de olyan is volt már, hogy abbamaradt a lejátszás, és kilépett...


aztán ami mégjobb, hogy jelenleg nagyon minimális választék van zenelejátszókból olyan, amire azt mondja az ember, hogy hmm, ez még jól is néz ki...


azután az sem teljesen igaz, hogy minden tökéletes, ha rendesen ki vannak töltve az id3 tag-ek. érdekes módon ami iPad-emen tökéletesen ki van írva, az a telefonomon meg semmi, és az se segített, hogy direkt bemásoltam külön zune-ba, és ott is kitöltöttem, de úgy sem jó...tudod mit kellett csinálnom(csak mert pont ezzel szenvedtem tegnap)?

letöltöttem telóra a tagseditort, és szépen egyességvel kitöltögettem az összeset, amit nem ismert fel...szép kör volt...nincs ezen mit szépíteni.

2015. febr. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
34%

érdekes, hogy általában azoknak "szarakodik" a Lumiájuk, akiknek Apple termékük van.. ha nincs rajta alma már csak kritizálni lehet? A WP-nek is vannak hiányosságai, igen, de stabil, jó, és érdekes nekem semmi bajom nincs vele.

Csak úgy érdekesség kedvéért, tudod melyik rendszer volt 2014-ben a legsebezhetőbb? :)

2015. febr. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!