Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Képernyő csere kínai telefonra...

Képernyő csere kínai telefonra. Meglehet oldani magyarországon? (tovább lent)

Figyelt kérdés
Rendeltem kínából egy Mijue M680 as telefont. Semmi baj nincs vele csak annyi hogy túlzottan vigyázni akartam rá es betörtem pár helyen a képernyőjét. Törött képernyővel is tökéletesen működik de annyi lenne a kérdésem hogy Magyarországon valamilyen szervízben kitudják cserélni? Lehet van garancia a telón de azthiszem az betört képernyőnél nem ad semmilyen módot a visszaküldésre és javításra.

2015. febr. 24. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
NEM
2015. febr. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Semmilyen mód nincs erre? Egyre tovább törik sajna. Ezek csak külső törések hálistennek és nagyon minimálisan belelóg az elölkamera szélébe de keresztül szeli azt a közelség érzékelőt.
2015. febr. 24. 22:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Kínai kacatokkal senki nem foglalkozik.. alkatrész utánpótlás sincs
2015. febr. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bepróbálkozhatsz a gsm boltoknál, hátha valahol tudnának hozzá alkatrészt szerezni. Vagy magad utánajársz az ebayen vagy ahol vetted van-e hozzá alkatrész, utána ha ügyes vagy ki tudod magadnak cserélni. Esetleg a mobilaréna kínai telefonos topickjában megérdeklődöd, hogy mit lehetne csinálni. Ott azért biztos többen vannak akik volt már hasló helyzetben.


Amúgy lehet pont ez kellene neked:

[link]

2015. febr. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ohh köszönöm szépen a segítséget :)
2015. febr. 24. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!