Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a fő bajotok a telefonotokkal?

Mi a fő bajotok a telefonotokkal?

Figyelt kérdés
arra lennék kíváncsi, hogy ha lehetne min valtoztatnatok, vagy mit szeretnetek, hogy jobban működjön a telefonon/a telefonba?

2015. febr. 24. 23:33
 1/10 anonim ***** válasza:
néha alig érzékel a kijelző mostanában, hamar merül, sok olyan játék nem megy aminek mennie kéne rajta. amúgy meg tökéletes nekem (alcatel OT 990)
2015. febr. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!:)
2015. febr. 24. 23:55
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerencsere nincs bajom vele, mert olyat kerestem ami megfelelo legyen szamomra.
2015. febr. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nincs rendes zenelejátszó Windows Phone-ra.


Lumia 535.

2015. febr. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Rohadt gyorsan lemerul.


A regi teglafonok egy hetig is elmentek egy feltoltessel, az iphone meg ha hasznalom 2-3 ora alatt lemerul, egy napot se bir ki :(

2015. febr. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5


Mégis miért hasonlítasz egy okostelefont egy régi telefonhoz? Persze, hogy tovább bírta a régi, hisz csak telefonálni tudtál rajta, egy tégla is tovább bírja töltéssel, mint az okostelefon, de nem is tudsz rajta mit csinálni.


Persze én is örülnék, ha sokkal tovább bírná a telefon, meg nekem is a gyenge aksi a legnagyobb ellenfelem, de ne hasonlítsuk már a régi butafónokhoz a mostani telefonokat.


Aksin kívül még az 1 giga RAM ami egyre jobban kezd idegesíteni, következő telefonom már mindenképp 2 gigás lesz, kb ennyi.


Ha a mostani telefonom ugyanilyen maradna, csak 2 giga RAM-al és olyan aksival, ami reggeltől estig akárhogy terhelem is nem merül le, akkor meglenne az álomtelefonom.

2015. febr. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6: az mar onmagaban idegesito ha minden nap tolteni kell. Ertem en hogy tobb mindent kell tudnia, de akkor csinaljanak bele erosebb akksit.


Viszont az tarthatatlan hogy egy napot se birjon ki toltes nelkul.

2015. febr. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Semmi, teszi a dolgát szépen.
2015. febr. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Abszolút semmi. (Galaxy Note 4)
2015. febr. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Semmi mindent visz laggmentesen, erintésre szepen reagal a belso tarhely is egyenlőre eleg xperia z1 szeretem jo mobil
2015. okt. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!