Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem kapcsol be a klon Iphone 6om?

Nem kapcsol be a klon Iphone 6om?

Figyelt kérdés
Vaterarol vettem egy uj meg nem hasznalt klon Iphone 6ot, kb 1 honapig hibatlanul mukodott, elfelejtettem feltenni toltore es lemerult! Azota nem kapcsol be, hasznalhatatlan!Mit lehet ilyenkor tenni? Nem akarom kidobni, mert 50ezret fizettem erte! Nincs valamilyen ceg vagy oldal ami ezzel foglalkozna? Nagyon fontos lenne! Koszonom elore a valaszokat!

2015. febr. 25. 09:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Nem kellett klónt venni. 50 ezerért Moto G-t lehetett volna venni, amely az egyik legjobb telefon az árkategóriában.
2015. febr. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%
Klónnal senki nem foglalkozik.Ha sehogy sem kapcsol be akkor így jártál.Tanulópénz.
2015. febr. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Bukata! TALÁN valami maszek telós megbütyköli,de nem olcsón.

A végén a teló+javítás annyi lesz mint egy normális,közép kategóriás Sony vagy Samsung.

2015. febr. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%

50 ezret egy klonert!?!?!?!?!?!?!?!?

teged sem fognak az eszedert elrabolni...

2015. febr. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%
Ez komoly? Nagyon jó, végre felhőtlenül nevethetek egy igazi vadászon :) 50-ből kifogástalan IGAZI telefonokat lehet kapni, ha meg használt is megfelelt volna a fínom, úri ízlésednek, akkor remek állapotú, komolyobb telókat is. Vagy akár ennyiből 3 db Motorola Defy-t és most teli torokból énekelhetnél az esőben. A kérdésre viszont nem tudom a választ és nem is nagyon izgat.
2015. febr. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
én azt hallottam hogy iphonet csak telekom,telenor,vodafone csak ilyan heleyeken szabad venni mert megveszed drágán de lehet hogy besefog kapcsolni vagy egyáltalán működni
2015. febr. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek, mikor elolvastam a kérdést, hangosan felnevettem!

Javíts ki ha tévednék, de csak azért vettél i6 klónt, hogy az utcán, haverok előtt menő legyél vele..tényleg, ők tudják, hogy kamu telóval osztod az észt?


50.000ért már simán vehettél volna egy 32gb-os 4s-t, ami azért fényévekkel jobb, mint a tükörbenpózermenőmanó i6 klónod.


Így jártál, de javaslom, fizess be még egy klónra, és mond azt a haveroknak:

jajjj chhhh, váglyáátokh csótányok, besart az ájfón 6óm, de én ollyanhh gec ih menőh wagyokh h javitatttás hejjett vetem egy mássikat, váglyátokh csótányok?!

2015. febr. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor sem kapcsol be, ha töltőn hagyod úgy 15-20 percig? Előfordul (nem csak klón iPhone-on), hogy nincs benne annyi energia, hogy elinduljon.


Ha már próbáltad, akkor ennyi. Legközelebb vegyél egy igazit, vagy valami normális telefont, 50 körül van választék.

2015. febr. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anheszenamon válasza:

sikerült megcsinálni/tatni a telót? nekem ugyanez a problémám :(


amúgy meg aki érdemben nem tud hozzászólni a poszthoz az sztem ink. ne írjon semmit. kutyát nem érdekli h mit papoltok, meg milyen telót lehet venni 50-ért, ha én megveszem a klont 50ért akk megveszem, ennyi.

abban legyetek okosak h mi a baj pff..

2015. jún. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
csupan annyi a baja hogy ezeket filleres alkatreszekbol dobaltak ossze ugy hogy legalabb addig mukodjon amig valami barom megveszi es nem arra hogy evekig mukodjon.
2015. jún. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!