Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért ilyen kicsi a tabletem...

Miért ilyen kicsi a tabletem belső tárhelye?

Figyelt kérdés

a dobozán azt írja hogy 4 gb a belső tárhely mégis a beállításoknál azon belül a tárhelynél és az alkalmazásoknál csak 1 gb-t ír akkor most mi van?

a dobozon írja rosszul vagy csak én vagyok hülye és nem tudom be állítani hogy mind a 4 gb meg legyen?



2015. febr. 25. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Miért ilyen kicsi a tabletem belső tárhelye?"


Szerinted a rendszer meg a levegőben repül a tábla mellet, igaz? Ennyi van, oszd be.

2015. febr. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a rendszer el foglal 3 gigát?
2015. febr. 25. 21:38
 3/4 anonim ***** válasza:
igen lehet hogy a rendszer és néhány gyárilag telepitet szoftver foglal ennyit .
2015. febr. 26. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a meglévő tárhelyet használja, úgyhogy sajnos 1 gigád van. De ha van SD foglalata, akkor tegyél be SD kártyát!

Nem lehet beállítani olyat, hogy mind a 4 gigát használhassa xDD az csak a processzoroknál van az msconfigban (gépen!)

2020. nov. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!