Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A 2.5V os kimenetű akksi...

Kulcikknev kérdése:

A 2.5V os kimenetű akksi tönkreteszi a 5v os kábellel töltött iphonet?

Figyelt kérdés

Sziasztok egy olyan kerdesem lenne hogy vettem egy kulso akkumulatort aminek egyik vegen 1 a masikon 2.5 V os az usb kimenet az iphone kabel ugye 5v on tölt de sok olyat olvastam hogy nem eredeti kabellel puffasztom az akksit meg tonkreteszi meg ilyenek es attol felek hogy ez is tonkre teszi az ujj telefonom ez egy iphone 6 plus keszulek. Es szerintetek ha eredeti kabellel hasznalom az akksit akkor nemlessz baja csak ugye fele oylan gyorsan tolt fel igaz? Mert az akksin levo kimenet 2.5 V os

Elore is koszonom!!



2015. febr. 26. 18:26
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsanat elirtam az adatokat szoval az akksin egyik 2.1A a masik 1A s es hogy ettol nemlesz baja ha igy gyari kabellel toltom a telefont?
2015. febr. 26. 18:29
 2/4 anonim válasza:
Nem hiszem, hogy erre a kérdésre a Számítástechnika » Weblapkészítés kategóriában fogsz választ kapni...
2015. febr. 27. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerencsére adott meg kulcsszavakat, így idetaláltam és tudom a választ.

A feszültség (V) elég baj, ha 5V helyett bármi más lenne, de szerencsére csak elírás történt. Semmi baja nem lesz, a másik kábeltől biztosan nem, a töltés sem lassul tőle. A töltőtől sem lesz baja, ugyanis a töltő (vagy külső akku) csak az áramot (A) szolgáltatja, a telefon dönti el, hogy ebből mennyit vesz fel. Nem fogja feltétlenül az összes leadott áramot felvenni.

2015. febr. 27. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom amugy igen bocsi csak annyira gyorsan raktam fel a kerdest sajnos hogy figyelmetlensegbol elnyontam a kategoriat :/ a valaszt pedig koszonom!
2015. febr. 28. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!