Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia SP képernyő csere...

Sony Xperia SP képernyő csere segítség?

Figyelt kérdés

egyik nap véletlen ráléptem a telefonomra és egy pár fehéres folt jelent meg az LCD kijelzőn, ami elég zavaró.

Mivel a garanciám már lejárt a , ezért inkább kicserélem én, sokkal olcsóbban kijövök, mintha szervízbe küldeném.

Szóval az lenne a kérdésem, ezt az egyet nem tudom, hogyha kicserélem a kijelzőt akkor semmi extra nem lesz első indítás után? Tehát ugyan úgy fog üzemelni mintha csere előtt lenne, nem kell semmit esetleg kalibrálni vagy valami beállítást elvégezni?



2015. febr. 26. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az "Plug and Play", de biztos jó ötlet ez? Ha értesz hozzá, akkor nem szóltam!
2015. febr. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

szóval akkor nem kell.(?)

nagyjából értek hozzá. különben még csak a gondolat sem fordult volna meg a fejemben.

csak ez a rész nem világos

2015. febr. 26. 19:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmi extra nem lesz, ugyanúgy fog működni mint az előző.
2015. febr. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
mindet értek. Köszönöm!
2015. febr. 27. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!