Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lenovo S90 mi lehet a probléma?

Lenovo S90 mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Ma kezdtem el használni, tegnap vásároltam, 1Gb internet/hó van rajta elofizetve, amibol ma lement 49Mb ugy hogy az adatkapcsolat be volt kapcsolva fél órára de csak az emaileket néztem meg, utána nem csináltam rajta semmit. Mit kellene beállítanom? Valami frissítés futhatott a háttérben? Vagy nem tudom mert nem vagyok hozzáérto de soknak tartom ezt a 49Mb-ot ilyen keves ido alatt. Segítség.
2015. márc. 4. 09:59
 1/2 A kérdező kommentje:
kozben megnéztem, ugy van beállitva, hogy a frissítéseket csak akkor végezze ha wifi-hez van csatlakoztatva...
2015. márc. 4. 10:06
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem mobil hibája. Egyrészt a rendszer is használhat valamennyit, de biztos bekapcsolva hagytál valami funkciót, pl. alkalmazások automatikus frissítése.
2015. márc. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!