Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4-em van, miért írja...

Iphone 4-em van, miért írja ki állandóan, hogy megtelt a memória?

Figyelt kérdés

Iszonyat idegesítő, már nem akarja megnyitni a programokat, fényképet nem hagy csinálni, be van lassulva, mi baja lehet, vagy mit csináljak vele? már kitöröltem egy halom képet/zenét, vettem havi 0,99€-ért plusz helyet, de ez már az idegeimre megy... A másik problémám: előttem egy barátom használta ezt a telefont, volt ugye apple felhasználója vagy micsoda (nem vagyok túl nagy zsenije az apple termékeknek) és amikor le akarok tölteni egy programot nem hagyja, mert az ő felhasználónevét és jelszavát kéri, pedig már csináltam rajta sajátot is, mit tudok tenni vele???

Kérlek segítsetek!!! Köszönöm!



2015. márc. 4. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Lépj ki a beállitásokban/itunes appstore opcióban.Lehet nem ártana visszaállitani a gyári beállitásokat de csak akkor ha nem jailbreakelt.Find my iphonet is kapcsold ki és lépj ki az icloudból.Remélhetőleg a haverod tudja a jelszót..
2015. márc. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Oooo amikor azt irja a telefon hogy keves a memoria akkor a RAM-ra gondol, nem pedig a tarhelyre. Az, hogy kitorlod a kepeket nem segit. Zard be inkabb a futo programokat amiket nem hasznalsz.
2015. márc. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Meg mondjuk 2-3 hetente nem art ujrainditani.
2015. márc. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!