Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan megbízható weboldal,...

Van olyan megbízható weboldal, ahonnan érdemes telefont rendelni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Kártyafüggetlen okostelefont szeretnék venni, és eddig csak arukereso.hu-n böngésztem a találatok között. Valaki rendelt már ezekről az oldalakról, valóban megbízhatóak? ujgsm.hu; ujmobilok.hu stb.
2015. márc. 4. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia

Ujgsem az elég ismert én is rendeltem már onnan.

Akkor van az emag ahogy te is írtad az ujmobilok.

Pcland is megbízható bár jóval drágább.

2015. márc. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Olvastam ezeknek az oldalaknak az értékeléseit és sajnos belefutottam pár negatív kommentbe, ami igencsak elbizonytalanított. Nyilván szerettem volna olcsón megúszni ezt a telefonvásárlást, de inkább gyűjtök még rá és legyen drágább, ha arról van szó, csak legyen tényleg megbízható a forrás. (Egyébként Sony Xperia Z1 Compactot vagy M2 Aqua-t szeretnék, a fent említett oldalakon találtam meg eddig a legolcsóbban)

2015. márc. 4. 14:41
 3/4 Gabi33 ***** válasza:

gsm BÖL NE RENDEJ MERT ÁTVÁGNAK CSAK OLYAN HENYEN AHOL NINCS ODA IRVA ,HOGY GSM!

pixel-pláza

mobilwebshop

time office

tudod a google a haverod vagy

arukereso.hu

olcsobbat.hu csak ne a legolcsóbbat válaszd!

Ja még ilyen kor nem kell telót venni mert jön az uj telók és 1-2 hónap mulva olcsóbb lesz 30eft ha kijön a

Lg G4

Xperia Z4 vagy z4ultra

S6 Galaxy

M9 HTC

nokia valamelyik

Alcatal akárhanyas

és a többi csak még nyáron jön ki!

xperia M4 aqva már kapható lesz 720p és vizálló porálló 2 napig birja egyfolytába 13mp-5mp

2015. márc. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Gabi33 ***** válasza:

Xperia z c6603 is szokott lenni 60eft csak nézni kell nap mint nap akciózák!

[link]

2015. márc. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!