Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudok megvenni egy...

Hogy tudok megvenni egy applikációt? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Nos van egy alkalmazás, ami már nagyon régóta tetszik és többször is halottam, hogy nagyon jó. (Afterlight az alkalmazás neve) Ha egyszer kifizetem, akkor azt majd az egyenlegemen tüntetik fel? És ez csak egyszeri fizetés? A válaszokat előre is köszönöm!

2015. márc. 4. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem írtad melyik alkalmazásbolt. A Playről pár éve vásároltam alkalmazásokat, akkor bankkártya kellett hozzá. Tudtommal ez nem változott és nem is igazán egészült ki más fizetési módokkal.
2015. márc. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Már Telenor elöfizetéssel is lehet.
2015. márc. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
te komolyan megakarod venni? a googlebe beírod, hogy afterlihgt full free download, és letöltöd az egyik oldalról és már meg is van. Én így szoktam letölteni a fizetőseket ingyen
2015. márc. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!