Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Atab 5 Quad. Lefagy, vibrál a...

Atab 5 Quad. Lefagy, vibrál a képernyő, zöld vonalkák jelennek meg, megmerevedik a kép, majd kikapcsol. Néha újra indul magától, de általában szét kell szedni hogy ismét bekapcsolhassam. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Valószínű hogy én tettem tönkre, de az is elképzelhető hogy simán vacak. Az idegbaj határán vagyok, sehol nincs hozzá alkatrész, a telefon boltokba több helyen nem is hallottak róla... Azt hittem érintkezési hiba, de már az akksit is púposnak látom.. Persze ezt már lehet csak beképzelem. Nem akarom elhinni hogy 40ezer forintot csak úgy kidobtam a kukába..

Tényleg nem értek hozzá... Beszólások nélkül örülnék ha valaki elmondaná hogy mitől lehet... Vagy hogy tényleg az akksi kezdi megadni magát..? Lassan ott tartok hogy ketté töröm...



2015. márc. 4. 18:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!