Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SOS! Magától telefonál a...

SOS! Magától telefonál a telefonom! (? )

Figyelt kérdés

A probléma a következő: a telefonom gondol egyet, és felhív valakit a telefonkönyvből anélkül, h hívást kezdeményeztem volna! Nem tudom mit csináljak vele. Már minden lehetőséget végignéztem.

Egy Alcatel One Touch Pop D1 telefonom van ha ez számít valamit.



2015. márc. 6. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Milyen "testhelyzetben" történik ez? Akkor is, amikor mondjuk le van téve az asztalra? Nem lehet, hogy véletlen hozzáérés miatt teszi (mondjuk zsebben tartva)?
2015. márc. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá én is, h véletlenül benyomódik, ha pl a táskámban van, de nemrég éppen az asztalon volt, érintőképernyővel felfelé, és úgy csinálta.
2015. márc. 6. 14:07
 3/7 A kérdező kommentje:
Valaki segítsen! Nagyon kellemetlen, h a telefonom ezt csinálja és a telefonszámlámnak sem tesz jót.
2015. márc. 8. 08:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Gyari alapra visszaallitas mmegvolt mar? Lehet, sikerult begyujtened valami virust.
2015. márc. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem. De ha visszaállítom, nem vesznek el az eddigi fotók, zenék, stb?
2015. márc. 8. 12:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a memoriakartyan vannak, akkor nem. Csak a telefont teszi alapra. (Bar, erdemes a memoriakartyat kivenni belole olyankor)
2015. márc. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik, megoldódott, köszönöm! :)
2015. márc. 11. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!